Zbiórka pieniężna na zakup apteczek pierwszej pomocy dla Ukrainy!

19 grudnia 2022

Centra handlowe zarządzane przez Multi Corporation w całej Europie, w tym Forum Lviv w Ukrainie i Galeria Pestka w Poznaniu, łączą siły w ramach wspólnej zbiórki pieniężnej na zakup apteczek pierwszej pomocy dla Ukrainy. Kampania jest przeprowadzana we współpracy z United24, platformą uruchomioną przez Prezydenta Wołodymira Zełenskiego.
Apteczki, które są niezbędne na ogarniętych wojną terenach Ukrainy, kosztują około 110 euro każda, dlatego każda złotówka jest niezwykle cenna.
Darowiznę na ten cel można przekazać za pośrednictwem platformy Donorbox wchodząc na stronę Wspieraj Ukrainę - Multi Corporation
Darowizny zebrane podczas kampanii zostaną przekazane Narodowemu Bankowi Ukrainy z przeznaczeniem dla Ministerstwa Zdrowia, w szczególności na zakup medycznych zestawów pierwszej pomocy. UNITED24 gwarantuje, że środki zostaną przeznaczone na wskazany cel. UNITED24 jest audytowana przez firmę Deloitte. Zbiórka środków potrwa do 19 marca 2023 r.

Nasze marki

Newsletter Gelerii Pestka

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: