Biedronka i Czarny Kot w Galerii Pestka!

20 października 2023

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie "Poznaj Paryż z Biedronką i Czarnym Kotem" w Galerii Pestka!

Wydarzenie odbędzie się 20 i 21 października 2023 r. w Galeria Pestka w Poznaniu. Superbohaterowie czekają na Ciebie w pełnej gotowości w piątek od 14:00 do 20:00 i w sobotę od 12:00 do 18:00! To niezwykłe wydarzenie dla wszystkich dzieci oraz fanów bajki "Biedronka i Czarny Kot". Podczas tego wyjątkowego dnia, nasi mali goście będą mieli okazję wcielić się w role superbohaterów i odkryć magiczny świat Paryża.

Na wszystkich gości będą czekały niesamowite atrakcje m.in.:

  • Skoki po dachach Paryża w specjalnym labiryncie, po których każdy uczestnik otrzyma specjalne pieczątki na swoim dyplomie za odwagę i zręczność,
  • Strefa Kreatywna, na której będziemy szukać talentów artystycznych, wspólnie stworzymy własne maski i dołączymy do drużyny Biedronki i Czarnego Kota,
  • Strefa Foto, czyli wyjątkowa okazja na pamiątkowe zdjęcie z twoimi ulubionymi bohaterami,
  • Fotobudka 360°, w której nagrasz filmik i przemienisz się w jednego z superbohaterów.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://bit.ly/biedronkaikot

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i fanów bajki "Biedronka i Czarny Kot" na to niezwykłe wydarzenie w Galerii Pestka. To będzie dzień pełen przygód, kreatywności i niezapomnianych chwil z ulubionymi bohaterami.

Nasze marki

Newsletter Gelerii Pestka

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o ciekawych wydarzeniach, atrakcyjnych ofertach i najnowszych modowych trendach!

W celu otrzymywania oferty marketingowej, zwracamy się z prośbą o wyrażenie poniższych zgód: